Kdo jsme?

Využíváme moderní technologie pro dosažení
🏆 úspěchů

Klíčové je pro nás fungovat efektivně, spolehlivě a v souladu s našimi hodnotami.
Zjistěte kdo jsme

Naše poslání

Poskytovat nástroje, které firmám maximálně usnadní práci a umožní zaměřit se na jejich podnikání.

Představení

INOVE bylo založeno s jasnou misí - Pomáhat firmám s digitalizací a zjednodušením jejich fungování, aby se mohly soustředit na svůj byznys a přidanou hodnotu pro zákazníka. Tomuto oboru se věnujeme již od roku 2009 a za tuto dobu jsme dokázali doručit spoustu projektů. Vyvíjíme spolu s klienty pro klienty.
Naší vizí je, aby každý malý a střední podnik měl jednoduché nástroje, které mu usnaňují každodenní agendu.
Máme dobrý pocit z toho, že můžeme poskytnout podporu, motivovat a předávat informace. Těšíme se na objevování dalších nápadů, projektů, firem a osobností, kteří s námi budou tyto vize sdílet.
jednoduchost inovativnost spolehlivost efektivita flexibilita integrace udržitelnost bezpečnost transparentnost ambice

Vidíte to stejně?

Kontaktujte nás

Hodnoty a vize ⭐️

Jsme si vědomi, že správně nastavené hodnoty a vize jsou stavebními pilíři stabilní a funkční společnosti. Proto je rádi sdílíme a připomínáme nejen sobě.

Rozdíl je v detailech 💎

Víme, že i malé detaily mohou dělat obrovské rozdíly. Proto se na věci díváme z různých úhlů a snažíme se najít ty detaily, které pomohou právě vám.

Věříme, že… 🤝

Sociální a technologický pokrok nám dává spoustu možností, jak dosáhnout našich cílů. Nechceme s Vámi jen spolupracovat, ale chceme také sdílet společné hodnoty, cíle, úspěchy i pády. Naučili jsme jednu podstatnou věc - ve dvou se to lépe táhne.

Bez zkratek 🎯

Víme, že za úspěchem je vždy spousta práce a neexistují žádné zkratky. Pokud budeme společně a neúnavně pracovat na Vašem snu, jsme si jistí, že se úspěch vždy dostaví.

🤝

Hledáte spolehlivého
partnera pro váš projekt?

Napište nám a pojďme se nezávazně pobavit,
jak Vám můžeme pomoct.

Kontaktujte nás
Vaše soukromí je pro nás důležité
Tato stránka využívá cookies, které pomáhají nám a třetím stranám pamatovat si a zlepšovat váš zážitek z procházení této stránky. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s použitím všech těchto cookies.
Podrobné nastavení