Kdo jsme?

Využíváme moderní technologie pro dosažení
🏆 úspěchů

Klíčové je pro nás fungovat efektivně, spolehlivě a v souladu s našimi hodnotami.
Zjistěte kdo jsme

Naše poslání

Poskytovat nástroje, které firmám maximálně usnadní práci a umožní zaměřit se na jejich podnikání.

Představení

INOVE bylo založeno s jasnou misí - Pomáhat firmám s digitalizací a zjednodušením jejich fungování, aby se mohly soustředit na svůj byznys a přidanou hodnotu pro zákazníka. Tomuto oboru se věnujeme již od roku 2009 a za tuto dobu jsme dokázali doručit spoustu projektů. Vyvíjíme spolu s klienty pro klienty.
Naší vizí je, aby každý malý a střední podnik měl jednoduché nástroje, které mu usnaňují každodenní agendu.
Máme dobrý pocit z toho, že můžeme poskytnout podporu, motivovat a předávat informace. Těšíme se na objevování dalších nápadů, projektů, firem a osobností, kteří s námi budou tyto vize sdílet.
jednoduchost inovativnost spolehlivost efektivita flexibilita integrace udržitelnost bezpečnost transparentnost ambice

Vidíte to stejně?

Kontaktujte nás

Hodnoty a vize ⭐️

Jsme si vědomi, že správně nastavené jsou stavebními pilíři stabilní a funkční společnosti. Proto je rádi sdílíme a připomínáme nejen sobě.

INOVE in love ❤️

Milujeme řešení detailů, programovaní a optimalizace algoritmů, které dávají smysl, a v neposlední řadě ten pocit, když víme, že to, co doručíme, pomáhá.

Věříme, že… 🤝

Sociální a technologický pokrok nám dává spoustu možností, jak dosáhnout našich cílů. Nechceme s Vámi jen spolupracovat, ale chceme také sdílet společné hodnoty, cíle, úspěchy i pády. Naučili jsme jednu podstatnou věc - ve dvou se to lépe táhne.

Bez zkratek 🎯

Víme, že za úspěchem je vždy spousta práce a neexistují žádné zkratky. Pokud budeme společně a neúnavně pracovat na Vašem snu, jsme si jistí, že se úspěch vždy dostaví.

Oslovili jsme Vás?

Kontaktujte nás

Naše historie

2009
První kroky

V roce 2009 jsme se popré dostali k programování, tvorbě webových stránek a vlastním systémům pro správu právě těchto webů.

Byla to doba, kdy jsme do noci neseděli nad 🕹 hrama, ale řešili první problémy ⌨️ programátorského světa a připadali si cool, když jsme zvládli udělat "Hello world".

2013
První opravdoví klienti

Začali jsme si připadat dostatečně zkušení, měli jsme za sebou velké portfolio vlastních webů, které ale nikdy nespatřily světlo online světa a mysleli si, že už vše 🎓 umíme, nic nás nepřekvapí a můžeme jít za prvními klienty.

Byť to bylo náročné a velmi rychle nám spadly naše růžové 🥽 brýle, byli jsme za toto období strašně rádi. Postavilo pro nás spousty, tehdy nepředstavitelných výzev, které jsme museli řešit, ať už úspěšně nebo neúspěšně.

2017
NEFTIO

Začali se objevovat klienti, kteří chtěli kromě webu pomoct také s řešením pro evidenci klientů, objednávek a tvorbu faktur.

Jako vždy jsme se rozhodli jít vlastní 🛣 cestou a místo použití již hotového řešení jsme se dali do práce na první vlastní webové aplikaci za účelem základní administrace.

Po několika měsísích bylo hotovo a i když to byla aplikace, která uměla jen spravovat klienty, objednávky a faktury, byli jsme na ni patřičně ❤️ hrdí.

2018
Inove s.r.o.

Rozhodli jsme se pro založení vlastní firmy a chtěli jsme dobýt 🌍 svět s naší úžasnou aplikací.

Byli jsme jako ve snu, když jsme našli mezi prvními klienty firmu, která po nás chtěla vyvinout vlastní řešení, umožňující digitalizaci celé firmy.

Vnímali jsme to jako obrovskou 🎆 příležitost, kterou nesmíme propásnout a pustili jsme se tak se vší vervou do práce.

2020
Company Cloud

Velká zakázka z roku 2018 nás pořádně zaměstnala skoro na 2 roky. Museli jsme tak omezit další aktivity a bohužel také NEFTIO.

Mělo to ovšem i svá pozitiva - když jsme systém dokončili a pozorovali, jak s ním firma funguje, uvědomili jsme si, jak obrovský 💣 potenciál v sobě skrývá digitalizace firmy, jak obrovské 💸 finanční i 👥 personální prostředky zvládne firmě ušetřit a jaký to má dopad na celou firmu.

Pustili jsme se znova do práce a začali vyvíjet Company Cloud - aplikaci, která má firmám 🤝 pomáhat s digitalizací a přechodem do onlinu. A to bez potřeby konzultací, mentoringů a náročných a drahých implementací. Cílem bylo, aby se firma do aplikace dostala co nejjednodušeji a veškeré informace o firmě získala na 3 kliknutí.

A kam míříme dále? 🚀

Nevíme, jak věci dopadnou, ale víme, čeho chceme dosáhnout.

2022
100+ klientů Company Cloud, tisíce ušetřených hodin

V roce 2022 chceme pomoct minimálně 100 firmám s digitalizací skrze aplikaci Company Cloud.

Chceme ušetřit tisíce hodin zbytečného 📄 papírování a hledání 🔎 ztracených informací.

2023
Slovensko a další země

Rok 2022 byl zaměřen hlavně na Česko. V roce 2023 budeme cílit na Slovensko, a pustíme se do toho se vší vervou.

Na začátek roku 2023 budeme mít připravený překlad aplikace i návodů a hned v lednu se pustíme do pomoci firmám i na Slovensku.
(PS. Slovenské firmy se do Company Cloud budou moci registrovat i v roce 2022, aplikace je ale zatím pouze v češtině.)

2025
1 000+ klientů Company Cloud, statisíce ušetřených hodin

Je to ✨ ambiciózní? To určitě.

Dosáhneme toho? Uděláme pro to 💪 maximum.

Dáváme si vysoké cíle 🎯, které nás ženou 📈 kupředu.
I když ten cíl nesplníme, při pohledu zpátky zjistíme, že i tak jsme ušli 👍 obrovský kus cesty. Společně.

Chcete s námi tvořit historii?

Kontaktujte nás
🤝

Chcete získat náskok
díky moderním technologiím?

Napište nám a pojďme se nezávazně pobavit,
jak Vám můžeme pomoct.

Kontaktujte nás