Důležité odkazy

Podmínky použití

Podmínky použití webové stránky inove.cz.

Přístupem na webové stránky na adrese inove.cz souhlasíte s tím, že budete vázáni těmito smluvními podmínkami, všemi příslušnými zákony a předpisy a souhlasíte s tím, že jste odpovědni za dodržování platných místních zákonů. Pokud nesouhlasíte s žádným z těchto podmínek, máte zakázáno používat nebo přistupovat k tomuto webu. Materiály obsažené na této webové stránce jsou chráněny platnými zákony o autorských právech a ochranných známkách.

Použití licence

Povoleno je dočasně stahovat jednu kopii materiálů (informace, soubory nebo software) na webových stránkách Inove pouze pro osobní, nekomerční nebo přechodné prohlížení. Jedná se o udělení licence, nikoli o převod vlastnického práva, a na základě této licence nesmíte:

  • upravovat nebo kopírovat materiály;
  • používat materiály pro jakékoliv komerční účely nebo pro jakékoliv veřejné vystavování (komerční nebo nekomerční);
  • pokoušet se dekompilovat nebo reverzně inženýrovat jakýkoliv software obsažený na webových stránkách Inove;
  • odstranit veškerá autorská práva nebo jiné vlastnické notace z materiálů; nebo
  • převést materiály na jinou osobu nebo "zrcadlit" materiály na jiném serveru.

Tato licence se automaticky ukončí, pokud porušíte některá z těchto omezení a může být kdykoli ukončena společností Inove. Po ukončení prohlížení těchto materiálů nebo po ukončení této licence musíte zlikvidovat veškeré stažené materiály, které máte k dispozici, ať už v elektronické nebo tištěné podobě.

Odmítnutí odpovědnosti

Materiály na webu Inove jsou poskytovány na základě "jak jsou.” Inove neposkytuje žádnou záruku, vyjádřenou nebo předpokládanou, a tímto odmítá a popírá veškeré další záruky, včetně, bez omezení, předpokládaných záruk nebo podmínek obchodovatelnosti, vhodnosti pro určitý účel nebo neporušování duševního vlastnictví nebo jiného porušování práv.

Dále společnost Inove nezaručuje ani neposkytuje žádné vyjádření ohledně přesnosti, pravděpodobných výsledků nebo spolehlivosti používání materiálů na svých internetových stránkách nebo jinak souvisejících s těmito materiály nebo na jakýchkoli stránkách spojených s touto stránkou.

Omezení

V žádném případě společnost Inove nebo její dodavatelé nebudou odpovědni za škody (včetně, mimo jiné, škody za ztrátu dat nebo zisk nebo z důvodu přerušení podnikání) vyplývající z používání nebo neschopnosti používat materiály na webu inove.cz, a to i v případě, Inove nebo Inove oprávněný zástupce byl informován ústně nebo písemně o možnosti této škody. Vzhledem k tomu, že některé jurisdikce nepovolují omezení předpokládaných záruk nebo omezení odpovědnosti za následné nebo náhodné škody, nemusí se tato omezení vztahovat na Vás.

Správnost materiálů

Materiály, které se objevují na webu Inove, mohou zahrnovat technické, typografické nebo fotografické chyby. Inove nezaručuje, že některý z materiálů na svých webových stránkách je přesný, kompletní nebo aktuální. Společnost Inove může kdykoliv bez upozornění provádět změny v materiálech obsažených na svých webových stránkách. Nicméně se společnost Inove nezavazuje materiály aktualizovat.

Odkazy

Společnost Inove nekontrolovala všechny stránky propojené s jejími webovými stránkami a neodpovídá za obsah těchto odkazovaných stránek. Zahrnutí jakéhokoli odkazu neznamená, že Inove souhlasí s webem nebo jeho obsahem. Používání takovýchto propojených webových stránek je na vlastní nebezpečí uživatele.

Modifikace

Společnost Inove může tyto smluvní podmínky na svých webových stránkách kdykoli bez upozornění změnit. Používáním této webové stránky souhlasíte s tím, že budete vázáni aktuální verzí těchto smluvních podmínek.

Rozhodné právo

Tyto podmínky jsou upraveny a vykládány v souladu s právními předpisy České republiky a neodvolatelně se zavazujete k výlučné příslušnosti soudů v tomto státě nebo místě.

V těchto Podmínkách použití “naše," "my" a "Inove" odkazují na Inove s.r.o..

🤝

Hledáte spolehlivého
partnera pro váš projekt?

Napište nám a pojďme se nezávazně pobavit,
jak Vám můžeme pomoct.

Kontaktujte nás
Vaše soukromí je pro nás důležité
Tato stránka využívá cookies, které pomáhají nám a třetím stranám pamatovat si a zlepšovat váš zážitek z procházení této stránky. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" souhlasíte s použitím všech těchto cookies.
Podrobné nastavení